فوم شستشوی صورت حاوی ویتامین C پیرلو PIRLO

نوع محصول: فوم شستشوصورت حجم: 150میلی لیتر پاکسازی پوست ضد لک و روشن کننده آنتی اکسیدان قوی
تولید کننده: PIRLO
3,100,000 ریال

فوم شستشوی صورت پیرلو دارای یک فرمولاسیون ویژه است که ویژگی های آن را نسبت به محصولات مشابه خود متمایز کرده است. این فوم در کنار پاکسازی پوست از هر نوع آلودگی ای، به دلیل داشتن مواد موثر می تواند باعث تقویت و تغذیه سلول های پوست هم بشود.

یکی از ویژگی های مهم فوم شستشوی صورت حاوی ویتامین C پیرلو، روشن کنندگی آن است. این فوم باعث می شود تا سلول های مرده از روی پوست جمع شود. همچنین به دلیل داشتن مواد آنتی اکسیدانی قوی باعث تنظیم چربی پوست می شود. در نتیجه چربی های اضافی از روی پوست جمع شده و از ایجاد آکنه های پوستی جلوگیری می شود.

آنتی اکسیدان های قوی این فوم شستشو، از ایجاد چین و چروک های پوستی جلوگیری کرده و نمی گذارد تا پوست شما دچار پیری زود رس شود. آنتی اکسیدان ها همچنین مانع از رشد باکتری های بی هوازی پوست می شوند چرا که رشد این نوع باکتری ها یکی از دلایل اصلی بروز جوش بوده است. در نتیجه فوم شستشوی صورت حاوی ویتامین C پیرلو یک محصول عالی برای جلوگیری از آکنه هم به حساب می آید.

فوم شستشوی صورت حاوی ویتامین C پیرلو خاصیت رطوبت رسانی به پوست را دارد. استفاده از آن در کنار پاکسازی درجه یک پوست، سبب نرمی و لطافت پوست شما هم می شود. همچنین دارای نرم کننده های مناسب پوست بوده که از تبخیر آب پوست جلوگیری می کند.